BEZPŁATNA ANALIZA

dokumentów

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

odszkodowań

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

do każdego klienta

ZESPÓŁ FACHOWCÓW

i profesjonalistów

Zanim podejmiemy się walki o Twoją sprawę, szczegółowo ją przeanalizujemy, aby zobaczyć, ile jesteśmy w stanie dla Ciebie wygrać. Nawet w 48h dowiesz się, na jak wysokie odszkodowanie możesz liczyć.

Współpracujemy z adwokatami i radcami prawnymi, rzeczoznawcami, warsztatami samochodowymi oraz lekarzami posiadającymi  duże doświadczenie w branży odszkodowań.

Dla nas każdy klient jest inny i nie ma dwóch takich samych historii. Dlatego każdy wypadek rozpatrywany jest indywidualnie, a oferta dostosowana do konkretnego zdarzenia.

 

Powierzając swoją sprawę ludziom z Langner Odszkodowania, otrzymasz fachową pomoc opartą na konkretach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, odpowiemy na wszelkie pytania.

Poznaj nasze atuty!

zobacz co wyróżnia nas na tle konkurencji.

BEZPŁATNA ANALIZA SPRAWY I POSTĘPOWANIA UBEZPIECZYCIELA

17 letnie doświadczenie w branży odszkodowań

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA

SZEROKIE DOŚWIADCZENIE NA POLU PRAWNYM

rozliczamy się z naszej prowizji po zakończeniu postępowania

zaliczki na koszty leczenia lub rehabilitację (nawet do 10 tys zł)

Langner Odszkodowania baner

"Dzielimy się wiedzą z zakresu ubezpieczeń

i pomagamy uzyskać większe odszkodowanie..."

"Większość odszkodowań jest zaniżonych

nawet o 80%..."

Langner Odszkodowania tworzą eksperci, znający się na swojej pracy. Wiemy, jak działają towarzystwa ubezpieczeniowe oraz jakie stosują metody, działając na niekorzyść swojego klienta. Dzielimy się swoją wiedzą oraz pokazujemy wszystkie możliwe sposoby, na wygranie sprawy.

Od wielu lat pomagamy w walce z nieuczciwymi firmami ubezpieczeniowymi, którzy celowo zaniżali wypłacane odszkodowanie nawet o 80% jego wartości. Takie zadanie potrafi być stresujące i czasochłonne dla osoby, która na co dzień nie ma styczności z zawiłymi umowami ubezpieczeniowymi. Poszkodowany po wypadku nie powinien być w takim konflikcie osamotniony.

Langner Odszkodowania

Wojska Polskiego 51

65-775 Zielona Góra

Zadzwoń teraz

tel. 600 111 005

Langner Odszkodowania zeskanuj kod QR

Zeskanuj kod

pobierz wizytówkę

Wszystkie prawa do zdjęć i treści na stronie są własnością Langner Odszkodowania. Ich kopiowanie i powielanie jest zabronione.