"

To ludzie a nie złote

klamki lub marmury

tworzą firmę!"

Krzysztof Langner

Langner Odszkodowania - wiedza i doświadczenie

Wiemy dokładnie jakie są mechanizmy działania firm ubezpieczeniowych i w szybki sposób możemy dokonać analizy danej sprawy co daje nam dużą przewagę nad firmami konkurencyjnymi. Doskonale układa nam się  współpraca z niezależnymi rzeczoznawcami , warsztatami samochodowymi , ASO i pracownikami firm ubezpieczeniowych oraz lekarzami - ponieważ w przypadku branży odszkodowań tworzymy środowisko ludzi, którzy  znają się i współpracują. To wszystko z korzyścią dla klienta.

Krzysztof Langner - nauka i praktyka

Studia na wydziale Mechanicznym a zaraz po nich praca w dziale likwidacji szkód u wiodącego ubezpieczyciela na rynku polskim.
W czasie tej pracy zdobyłem również uprawnienia nie zależnego rzeczoznawcy samochodowego PZM-ot. To właśnie był początek dojrzewania we mnie decyzji o przejściu (jak mówimy w naszej firmie) na jasną stronę mocy - czyli założeniu własnego biura, które z powodzeniem pomaga naszym klientom w uzyskaniu należnego odszkodowania. Nasza firma to przede wszystkim ludzie posiadający dużą wiedzę.

"

Bonifacy Langner to

twórca żużlowej Mychy!"

Falubaz.com

Bonifacy Langer - Żużlowiec i autor Myszki Falubaz

Dla wielu osób Bonifacy Langner jest symbolem zielonogórskiego żużla. Najpierw był znakomitym zawodnikiem, a później działaczem. Pamiętamy go również jako człowieka, dzięki któremu klub z Winnego Grodu może poszczycić się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli w polskim sporcie, czyli popularną Mychą. Dla mnie jest to jednak przede wszystkim ojciec, który przekazał synowi ważne życiowe zasady. Rodzinne wartości, których niezmiennie strzegę to uczciwość, rzetelność i chęć pomagania drugiemu człowiekowi.

+

BEZPŁATNA ANALIZA

dokumentów

Powierzając swoją sprawę ludziom z Langner Odszkodowania, otrzymasz fachową pomoc opartą na konkretach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, odpowiemy na wszelkie pytania.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

odszkodowań

Zanim podejmiemy się walki o Twoją sprawę, szczegółowo ją przeanalizujemy, aby zobaczyć, ile jesteśmy w stanie dla Ciebie wygrać. Nawet w 48h dowiesz się, na jak wysokie odszkodowanie możesz liczyć.

+

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

do każdego klienta

Współpracujemy z adwokatami i radcami prawnymi, rzeczoznawcami, warsztatami samochodowymi oraz lekarzami posiadającymi  duże doświadczenie w branży odszkodowań.

+

ZESPÓŁ FACHOWCÓW

i profesjonalistów

Dla nas każdy klient jest inny i nie ma dwóch takich samych historii. Dlatego każdy wypadek rozpatrywany jest indywidualnie, a oferta dostosowana do konkretnego zdarzenia.
+
Wszystkie prawa do zdjęć i treści na stronie są własnością Langner Odszkodowania. Ich kopiowanie i powielanie jest zabronione.